KONST / Litografier / Färglitografi 12432077
nr 1243 2077
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 1980,15/250. Motivet: 26x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:27:38
150 kr
Peter Dahl (f. 1934)